Kontakt

Logistic Terminal Braniewo jest własnością Chemikals Sp. z o.o.

Dane teleadresowe:

Chemikals Sp. z o.o
Siedlisko 8
14-500 Braniewo

NIP: 7010169508     REGON: 141721121
KRS: 0000323264 Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 25 000 000 PLN

Tel. +48 55 620 87 00
biuro@chemikals.pl

PEKAO SA, Nr konta: PL95 1240 6292 1111 0010 7190 9999

________________________________________

 

Zarząd i Dyrekcja
     

Marcin Dobruchowski
Prezes Zarządu

Biuro Zarządu
tel. +48 55 620 87 00
biuro@chemikals.pl

Magdalena Michalska
Prokurent
Dyrektor Logistyki


tel. 510 225 976
magdalena.michalska@chemikals.pl

Piotr Kurto
Prokurent
Dyrektor ds. Infrastruktury


tel. 501 937 232
piotr.kurto@chemikals.pl

     
     
Kierownictwo
 
Gabriela Grochowska
Kierownik Agencji Celnej
tel. 506 008 698
gabriela.grochowska@chemikals.pl
Teresa Spanowska
Kierownik Działu Spedycji
tel. 506 008 699
teresa.spanowska@chemikals.pl
Maciej Olszak
Kierownik Działu Obsługi Klienta
tel. 510 225 985
maciej.olszak@chemikals.pl